Od mého narození bylo jasné, čemu se budu věnovat: KOMUNIKACI. Narodila jsem se totiž ve znamení blíženců a v roce krysy. Blížencům vládne planeta Merkur, bůh komunikace, a krysa si ji ve vínku nese také.

Umění komunikace

využívám pro své klienty a účastníky workshopů jako trenérka komunikačních a prezentačních dovedností. Zkušenosti, ze kterých při tom vycházím, získávám i ze svého širšího profesního zaměření – jsem herečka, režisérka, scénáristka a pedagožka pracující s budoucími herci a filmaři.

Jako trenérka komunikace řeším všechno, co se týká vašeho domluvení se s dalšími lidmi. To, s čím pomáhám, jsou strachy, bloky nebo třeba tréma.

Pomůžu vám rozvíjet vaše vlastní komunikační strategie, naučím vás pracovat s vaším hlasem, využívat lépe dech, vědoměji číst i používat neverbální komunikaci.

Zkrátka téměř vše okolo mezilidského dorozumívání a prezentování se.

Odjakživa mě zajímali lidé a způsob, jak se mezi sebou dorozumět. Už jako malá jsem hltala lidské příběhy a vyprávění. Neměla jsem moc ráda bajky, protože v nich vystupovala mluvící zvířata. Já měla raději vyprávění o lidech, princeznách, loupežnících, moudrých stařenkách a hloupých kupcích.

Jsem také systematik a mám ráda řád a jednoduchost, takže ode mě nečekejte složité návody.

Petra Johansson – Trenérka komunikačních a prezentačních dovedností
Půjdeme spolu k jádru problému a najdeme jednoduché a fungující řešení.